9 września, drugi rok z rzędu, Fundacja Orły Sportu zorganizowała wielką, ogólnopolską akcję PGE Dzień Sportu na Orliku. Dzięki wsparciu Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki objętych nią zostało 500 orlików we wszystkich 16 województwach naszego kraju.

W tę cenną inicjatywę zaangażowało się wielu znanych sportowców i wybitnych reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach. Choć organizatorom udało się znacząco zwiększyć liczbę orlików biorących udział w imprezie, chętnych było jeszcze więcej. – W tym roku imprezą PGE Dzień Sportu na Orliku objęliśmy 120 orlików więcej niż w roku poprzednim – zauważa Marianna Kluza z Fundacji Orły Sportu. Podobnie jak przed rokiem, program akcji został tak pomyślany, aby każdy uczestnik mógł znaleźć w nim coś dla siebie.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 58  Strona 59

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Z Łukaszem Strzeleckim, prezesem Fundacji Orły Sportu, o PGE II Mini Mistrzostwach Europejskich Korab Cup rozmawia Adam Suska

W dniach 8–9.09.2018 w Poznaniu miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Z inicjatywy działaczy Uczniowskiego Klubu Sportowego Swarek Swarzędz odbył się turniej finałowy Grand Prix Polski Dzieci w Hokeju na Trawie.