W dniach 20-30 października 2018 r. już po raz piąty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie odbyło się zgrupowanie dla kierowców sportowych MotoPro. W wydarzeniu wzięli udział czołowi polscy zawodnicy kartingu, rajdów i wyścigów samochodowych.

Ideą, która przyświeca nam od samego początku, jest poszukiwanie rezerw (fizycznych i psychicznych), doskonalenie swoich talentów oraz systematyczny rozwój w oparciu o profesjonalną wiedzę, którą gwarantują osoby zaangażowane w ten projekt. Podczas zgrupowania uczestnicy przechodzą kompleksowe badania psychomotoryczne, ogólnorozwojowe i medyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi badawczych.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 63  Strona 64

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Z Łukaszem Strzeleckim, prezesem Fundacji Orły Sportu, o PGE II Mini Mistrzostwach Europejskich Korab Cup rozmawia Adam Suska

9 września, drugi rok z rzędu, Fundacja Orły Sportu zorganizowała wielką, ogólnopolską akcję PGE Dzień Sportu na Orliku. Dzięki wsparciu Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki objętych nią zostało 500 orlików we wszystkich 16 województwach naszego kraju.