W dniach 8–9.09.2018 w Poznaniu miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Z inicjatywy działaczy Uczniowskiego Klubu Sportowego Swarek Swarzędz odbył się turniej finałowy Grand Prix Polski Dzieci w Hokeju na Trawie.

Na stadionie hokejowym Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu zmierzyło się 20 najlepszych dziecięcych drużyn w kraju, które wyłonione zostały w wyniku lokalnych eliminacji. Organizację turnieju wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki, które przyznało na ten cel dotację. Według zgodnej opinii wszystkich uczestników poziom sportowy rozgrywek był bardzo wysoki. Spotkania były bardzo emocjonujące, dzieci pokazały ogromną wolę walki oraz niebagatelne umiejętności techniczne.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 60  Strona 61  Strona 62

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Z Łukaszem Strzeleckim, prezesem Fundacji Orły Sportu, o PGE II Mini Mistrzostwach Europejskich Korab Cup rozmawia Adam Suska

9 września, drugi rok z rzędu, Fundacja Orły Sportu zorganizowała wielką, ogólnopolską akcję PGE Dzień Sportu na Orliku. Dzięki wsparciu Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki objętych nią zostało 500 orlików we wszystkich 16 województwach naszego kraju.