MAGAZYN TRENERA

Zobacz równieżPublikacje

Rozwijamy program wydawniczy, który zarówno poprzez media drukowane, jak i elektroniczne ma wspierać i inspirować profesjonalistów. Obok znaczących pozycji z zakresu literatury biznesowej oferujemy także publikacje elektroniczne i serwisy informacyjne wspierające na co dzień ludzi podejmujących decyzje w podmiotach edukacyjnych i instytucjach publicznych.

Dwumiesięcznik

Wychowanie Fizyczne z Edukacją Zdrowotną to dwumiesięcznik skierowany do placówek oświatowo-wychowawczych, nauczycieli wychowania fizycznego, promotorów zdrowia oraz instytucji i placówek ochrony zdrowia. Jest to odpowiedź na niezwykle ważny obecnie problem niechęci uczniów do uczestnictwa w lekcjach WF i jednoczesnej potrzeby promowania aktywności fizycznej.

Dwumiesięcznik

Ten fachowy dwumiesięcznik o roli diety w treningu sportowym trafi w potrzeby i oczekiwania wszystkich, którzy na co dzień dbają nie tylko o swoją kondycję fizyczną, ale także przykładają wagę to jakości i doboru spożywanych produktów. Odzyskaj czas tracony dotąd na szukanie w rozmaitych diet, przepisów, jadłospisów i informacji o zdrowym żywieniu – przeznacz go na efektywny trening!

Zdrowie / Forma / Porady / Ćwiczenia

Dieta i Trening